» załóż konto» przypomnij hasło

CES 2019: Nowości od Western Digital

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Western Digital | Data: 2019-01-07 15:53:23

A A A | Wejść na stronę 9740 | Komentarzy 0

CES 2019: Nowości od Western Digital

Firma Western Digital Corporation zaprezentowała dziś na targach Consumer Electronics Show 2019 (CES® 2019) całą serię nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają klientom na zapisywanie i przechowywanie, organizowanie oraz udostępnianie swoich cyfrowych treści – szybko i wygodnie. Na stoisku firmy pokazano m.in. prototyp nowego nośnika flash USB o wyjątkowo dużej pojemności, nowe dyski SSD oraz USB, a także przeznaczoną dla ich użytkowników usługę backupu w chmurze. Wszystkie nowości pozwalają klientom na wygodne zapanowanie nad swoimi cyfrowymi materiałami, niezawodne ich przechowywanie oraz dostęp do nich w każdym momencie.

“Cały czas rozwijamy nasze produkty, by pomagać klientom w znajdowaniu nowych sposobów na korzystanie z ich cyfrowych treści. Nasze nowości są kolejnym dowodem na to, że celem Western Digital jest oferowanie klientom najszerszego portfolio rozwiązań storage, zapewniających najwyższy poziom odporności na uszkodzenia, wydajności, niezawodności i łatwości użytkowania” – wyjaśnia David Ellis, vice prezes działu product marketing Western Digital.

Podczas targów Western Digital prezentuje m.in. prototyp dysku USB flash o niespotykanej pojemności, a także najnowsze oraz dopiero szykowane do premiery nowości marek SanDisk i WD – w tym m.in.

- Prototyp nośnika SanDisk 4TB1 USB-C™: kontynuując swoją tradycję dokonywania kolejnych przełomów technologicznych firma prezentuje dysk USB flash o najwyższej w historii pojemności – oszałamiające 4TB1 pamięci flash zamknięte w kompaktowej, niewielkiej obudowie.
- Przenośne dyski SSD SanDisk Extreme PRO® Portable SSD najnowsze, wysoko wydajne przenośne dyski SSD SanDisk, które na rynek trafią wiosną 2019 r. i będą oferowały niesamowitą szybkość przesyłu danych sięgającą 1GB/s* oraz obudowy spełniające wymagania normy IP55-rated durability2; Idealne dla kreatywnych profesjonalistów, którzy chcą błyskawicznie kopiować duże ilości danych lub wygodnie edytować materiały zapisane na dysku.
- SanDisk Flashback™: dostępna dla dwóch popularnych modeli dysków USB SanDisk usługa chmurowa, tworząca kopię danych zapisanych na dysku, która przechowywana i dostępna jest online – dzięki temu użytkownicy mogą zawsze mieć do nich dostęp, nawet jeśli nie mają przy sobie dysku (gdy zostanie np. w domu)
- My Passport® Go: najnowszy dysk z cenionej serii My Passport – model My Passport Go SSD oferuje do 1TB1 przestrzeni SSD, zamkniętej w odpornej na uszkodzenia i wygodnej w obsłudze obudowie (ze zintegrowanym kablem i gumowym bumperem). My Passport Go został zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w terenie, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność i niezawodność.

Western Digital pozwala klientom w pełni wykorzystać potencjał ich danych, oferując najszersze w branży portoflio produktów i rozwiązań pomagających w bezpiecznym przechowywaniu, korzystaniu i udostępnianiu ich plików. Więcej informacji znaleźć można na stronach Western Digital, WD oraz SanDisk.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum