» załóż konto» przypomnij hasło

Archos Safe-T mini – sprzętowy portfel do kryptowalut w sprzedaży od lipca

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Archos | Data: 2018-06-29 00:26:24

A A A | Wejść na stronę 1128 | Komentarzy 0

Archos Safe-T mini – sprzętowy portfel do kryptowalut w sprzedaży od lipca

Stworzony z myślą o posiadaczach bitcoinów oraz innych kryptowalut, sprzętowy portfel ARCHOS Safe-T mini pojawi się w sprzedaży już 17 lipca. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa osobom inwestującym oraz rozliczającym się za pomocą 8 różnych walut kryptograficznych.

ARCHOS Safe-T mini został zapowiedziany na tegorocznych targach MWC w Barcelonie. Urządzenie wspiera wszystkie kluczowe kryptowaluty, stanowiące około 75% rynkowej kapitalizacji.

Safe-T mini zapewnia ochronę środków finansowych przed ich kradzieżą, ponieważ prywatne klucze są przechowywane offline na fizycznym nośniku. Przeprowadzenie transakcji wymaga podłączenia portfela do komputera, smartfonu lub tabletu oraz weryfikację tożsamości właściciela za pomocą sześciocyfrowego kodu PIN. Dane każdej zleconej transakcji wyświetlane są na wbudowanym w portfel ekranie OLED, a sam przelew środków wymaga dodatkowego zatwierdzenia za pomocą fizycznego przycisku na obudowie Safe-T mini. Urządzenie zapewnia również ochronę przed wirusami oraz zagrożeniem ze strony cyberprzestępców.

Sprzętowy portfel do kryptowalut marki ARCHOS oparty jest na oprogramowaniu open source o nazwie Trezor. Dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z tego typu produktem, przygotowano dedykowaną aplikację ułatwiającą zapoznanie się z jego funkcjonalnością. ARCHOS zadbał o to, żeby urządzenie fizycznie było produkowane w Europie. Safe-T mini jest wytwarzany we Francji przez firmę Eiffage Énergie Électronique.
Cena i dostępność

ARCHOS Safe-T został wyceniony na 49,99 euro i jeszcze w czerwcu pojawi się w przedsprzedaży na amazon.com oraz w internetowym sklepie archos.com. Wysyłka będzie realizowana od 17 lipca. Oficjalny sklep producenta zaoferuje możliwość nabycia Safe-T mini za bitcoiny.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami

    W naszej redakcji już intensywnie myślimy o nadchodzących świętach. Żeby Wam także udzieliła się ta wspaniała atmosfera...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...